MENU

Pump It Up - Golden Child 「Текст」 - Български превод

You Woo Woo
Aye Pump It Up Baby
너 왜 이렇게 예뻐
그러다 큰일나 큰일나


Pump It Up - Golden Child 「Текст」

You Woo Woo
Aye Pump It Up Baby
너 왜 이렇게 예뻐
그러다 큰일나 큰일나
언제부터 그렇게 예뻐졌어
Doo Doo Doo Roo
Oh 기도해야겠어
여기서 오늘 밤 어쩌면
Every Night
눈이 마주친 순간
Hey Right Now
Listen To Me
정신없이 빠진다
심장 뛰는 소리 커진다
지금부터 너만 보인다
이게 사랑일까
사랑일걸 Oh Baby
생각만 해도 들뜨게 되는 건
그래 그래 바로 너


점점 네가 좋아져 어떡해야 돼
You Woo Woo
자꾸 좋아져
Pump It Pump It Up Pump
점점 네게 빠져들어
감당이 안 돼 You Baby
너를 보면
Pump It Pump It Up Pump Baby
Pump It Pump It Up
Pump It Pump It Up Pump Yeah
Pump It Pump It Up
Pump It Up
Oh 네가 뭘 알겠어
아마 넌 모를 거야
내가 얼마나 널 좋아하는지
Doo Doo Doo Roo
별이라도 따야겠어
Yo 하늘의 별 따기야
굳이 비유하자면 Gallery야
너만 보고 있음


그림 속의 내 이야긴
Story 각본대본
필요 없는 날이야 Ho
Listen To Me
정신없이 빠진다
심장 뛰는 소리 커진다
지금부터 너만 보인다
나를 받아줄까
받아줄 걸 Oh Baby
꿈속에서도 생각이 나는 건
그래그래 바로 너
Oh
점점 네가 좋아져
어떡해야 돼 You Woo Woo
자꾸 좋아져
Pump It Pump It Up Pump
점점 네게 빠져들어
감당이 안 돼 You Baby
너를 보면
Pump It Pump It Up Pump Baby


Pump It Pump It Up
Pump It Pump It Up Pump Yeah
Pump It Pump It Up
You Baby
점점 네가 좋아 어떡해야 돼
You You You You
정신 못 차리게 해
Hey 네가 내게 밀려온다 난
Big Wave Surfing
내 가슴 뛰는 소린 북
Rum Pump Pump
차오른 내 감정이 터질 것 같아
Like Shake Coke Brrrr
그래그래 바로 너
점점 네가 좋아져
어떡해야 돼 You woo woo
자꾸자꾸 너만 봐
Pump It Pump It Up Pump
점점 네게 빠져들어
감당이 안 돼 You Baby


너를 보면
Pump It Pump It Up Pump Baby
Pump It Pump It Up
Pump It Pump It Up Pump yeah
Pump It Pump It Up
Pump It Pump It Up Pump Baby
Pump It Pump It Up
Pump It Pump It Up Pump yeah
Pump It Pump It Up
Pump It Pump It Up Pump


Pump It Up - Golden Child 「Текст」 - Български превод


Можете Woo Woo
Да Pump It Up бебе
Защо си толкова красива
Тогава голяма работа или голяма работа
От кога сте били толкова красива
Ду Ду Ду Ру
О, аз трябва да се молим
Тук тази вечер може би
Всяка нощ


В момента, в очите се срещат
Ей сега
Слушай ме
Полудявам
Звукът от ударите на сърцето се усилва
Мога само да ви видим от сега нататък
Това любов ли е
Тя трябва да бъде любов О бебе
Само мисълта за това ме кара да се вълнувам
Да, да, прав сте
Можете да получите по-добре и по-добре, какво трябва да направя?
Можете Woo Woo
Дръжте се по-добре
Помпа Тя Pump It Up Pump
Падам за вас все повече и повече
Аз не мога да се справя, вие бебе
Когато те видя
Помпа Тя Pump It Up Pump бебе
Помпа Тя Pump It Up
Помпа Тя Pump It Up Помпа Да


Помпа Тя Pump It Up
Pump It Up
О, какво знаеш
Може би не знаете
Колко много те обичам
Ду Ду Ду Ру
Имам нужда да спечели една звезда
Йо бране на звездите в небето
Ако искате да го сравня, това е галерия
Само погледнете в теб
Моята история от картинката
Story Script
Нямам нужда от това Хо
Слушай ме
Полудявам
Звукът от ударите на сърцето се усилва
Мога само да ви видим от сега нататък
Ще ме приемеш ли
Вие ще го получите О бебе
Какво мисля за дори и в мечтите ми


Да Да сте
ох
Вие все по-добри
Какво трябва да направя Вие Woo Woo
Дръжте се по-добре
Помпа Тя Pump It Up Pump
Падам за вас все повече и повече
Аз не мога да се справя, вие бебе
Когато те видя
Помпа Тя Pump It Up Pump бебе
Помпа Тя Pump It Up
Помпа Тя Pump It Up Помпа Да
Помпа Тя Pump It Up
Можете бебе
Аз те харесвам все повече и повече, какво трябва да направя
Вие ли сте, че можете
Уверете се чувствате в безсъзнание
Ей идвате при мен
Big Wave Surfing
Книгата на звука, която бие сърцето ми


Ром Pump Помпа
Имам чувството, че чувствата ми ще се пръснат
Подобно Shake кокс Брррр
Да Да сте
Вие все по-добри
Какво трябва да направя, ви залее ухажва
Продължавам да ви гледа
Помпа Тя Pump It Up Pump
Падам за вас все повече и повече
Аз не мога да се справя, вие бебе
Когато те видя
Помпа Тя Pump It Up Pump бебе
Помпа Тя Pump It Up
Помпа Тя Pump It Up Помпа Да
Помпа Тя Pump It Up
Помпа Тя Pump It Up Pump бебе
Помпа Тя Pump It Up
Помпа Тя Pump It Up Помпа Да
Помпа Тя Pump It Up
Помпа Тя Pump It Up Pump